Jak mogę się zarejestrować?

W celu rozpoczęcia rejestracji należy kliknąć w link na stronie głównej. Po potwierdzeniu rejestracji w otrzymanym mailu będziesz mógł dodać robota do konkursu klikając w zakładkę “Dodaj nowego robota”. Po dodaniu robota upewnij się że Twój robot pojawił się w zakładce “Moje roboty”.

 

Kiedy  i gdzie odbędzie się Festiwal Robotyki Cyberbot?

Festiwal odbędzie się 7 maja 2017 r. w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 2A. W razie wątpliwości dotyczących lokalizacji Festiwalu skorzystaj z mapki w zakładce “Jak dojechać”.

 

Czy mogę zgłosić więcej niż jednego robota?

Tak. Wystarczy ponownie kliknąć w zakładkę “Dodaj nowego robota”. Pamiętaj, że dane dotyczące robotów, które zgłosiłeś do konkursu możesz kontrolować w zakładce  “Moje roboty”.

 

Czy mogę zgłosić roboty w kilku konkurencjach?

Tak. Możesz zgłosić kilka robotów startujących w różnych konkurencjach. Dodając robota w zakładce  “Dodaj nowego robota” pamiętaj o wybraniu odpowiedniej konkurencji dla każdego robota.

 

Chciałbym zmienić dane dotyczące mojego robota, jak mogę to zrobić?

Usuń swojego robota w zakładce "Moje roboty", a następnie dodaj nowego robota z poprawnymi danymi.

 

Jak mogę skontaktować się  z organizatorami?

Skontaktuj się z nami mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Nie wiem jaką kategorię wybrać dla mojego robota.
Skorzystaj z regulaminów poszczególnych konkurencji dostępnych w zakładce "Regulamin konkursu".